Právní služby ostatní / všechny

OSTATNÍ / VŠECHNY

Nenašli jste Vámi hledané právní služby? Nezoufejte!

Na těchto stránkách uváděný výčet (rodinné právo, nemovitosti, smlouvy …) je pouze příkladný. Naše advokátní kancelář poskytuje služby ve všech oblastech práva. Je i možné, že jste Vámi hledanou oblast přehlédli.

Pokud tedy máte právní problém, se kterým potřebujete pomoci, tak neztrácejte čas jeho „škatulkováním“ a rovnou se obraťte na naši advokátní kancelář. Pomůžeme Vám!

Investice do advokáta se vždy vyplatí. Advokát totiž vzhledem ke svým znalostem a zkušenostem klientovi připraví řešení jako „šité na míru“, kdy buď zcela vyloučí anebo podstatně eliminuje možné problémy.

ONLINE právní služby

Naše služby poskytujeme v případě přání klientů taktéž buď zčásti anebo i zcela ONLINE. Od převzetí případu (emailová komunikace, online porada přes telefon, Google Meet, Skype, Whatsapp aj.) až po samotné poskytnutí služby (rada či právní rozbor, sepsání a revize smlouvy, podání na katastr nemovitostí aj).

Více o poskytování právních služeb online:

Proč využít naše služby

Vždy je třeba, ať se jedná o koupi rodinného domu za milióny, koupi ojetého automobilu za desetitisíce nebo o jiný případ, k právním jednáním přistupovat s obezřetností. Lidé často šetří a podepisují smlouvy, které jim předloží developer, realitní kancelář, prodávající nebo si nedej bože smlouvu stáhnou z internetu. Je třeba si ovšem uvědomit, že smlouva může být napsána jednostranně anebo i vadně. Proto je vhodné investovat do právního zastoupení, kontroly či sepsání advokátem. Investice v řádu několika tisíc korun může v budoucnu ušetřit i milióny a navíc i spoustu stresu. 

Napište nám s čím Vám můžeme pomoci:
... nebo nám rovnou ZAVOLEJTE