Právní služby ostatní / všechny

OSTATNÍ / VŠECHNY

Nenašli jste v předchozích záložkách (rodinné právo, nemovitosti, smlouvy …) Vámi hledané právní služby? Nezoufejte!

Na těchto stránkách uváděný výčet je pouze příkladný. Naše advokátní kancelář poskytuje služby ve všech oblastech práva. Je i možné, že jste Vámi hledanou oblast přehlédli.

Pokud tedy máte právní problém, se kterým potřebujete pomoci, tak neztrácejte čas jeho „škatulkováním“ a rovnou se obraťte na naši advokátní kancelář. Pomůžeme Vám!

Investice do advokáta se vždy vyplatí. Advokát totiž vzhledem ke svým znalostem a zkušenostem klientovi připraví řešení jako „šité na míru“, kdy buď zcela vyloučí anebo podstatně eliminuje možné problémy.

ONLINE právní služby

Naše služby poskytujeme v případě přání klientů taktéž buď zčásti anebo i zcela ONLINE. Od převzetí případu (emailová komunikace, online porada přes telefon, Google Meet, Skype, Whatsapp aj.) až po samotné poskytnutí služby (rada či právní rozbor, sepsání a revize smlouvy, podání na katastr nemovitostí aj).

Více o poskytování právních služeb online:

Proč využít naše služby

Vždy je třeba, ať se jedná o koupi rodinného domu za milióny, koupi ojetého automobilu za desetitisíce nebo o jiný případ, k právním jednáním přistupovat s obezřetností. Lidé často šetří a podepisují smlouvy, které jim předloží developer, realitní kancelář, prodávající nebo si nedej bože smlouvu stáhnou z internetu. Je třeba si ovšem uvědomit, že smlouva může být napsána jednostranně anebo i vadně. Proto je vhodné investovat do právního zastoupení, kontroly či sepsání advokátem. Investice v řádu několika tisíc korun může v budoucnu ušetřit i milióny a navíc i spoustu stresu. 

Napište nám s čím Vám můžeme pomoci:
... nebo nám rovnou ZAVOLEJTE