Právní služby

Právní služby

Nenašli jste v předchozích záložkách (nemovitosti, smlouvy, obchodní právo …) Vámi hledané právní služby? Nezoufejte!

Na těchto stránkách uváděný výčet je pouze příkladný. Advokátní kancelář poskytuje právní služby ve všech oblastech práva. Je i možné, že jste Vámi hledanou oblast přehlédli.

Pokud tedy máte právní problém, se kterým potřebujete pomoci, tak neztrácejte čas jeho „škatulkováním“ a rovnou se obraťte na naši advokátní kancelář – kontaktPomůžeme Vám!

ONLINE právní služby

Naše služby poskytujeme případě přání našich klientů buď zčásti anebo i ZCELA ONLINE. Od převzetí případu (online porada přes telefon, Google Meet, Skype, Whatsapp aj., emailová komunikace) až po samotné poskytnutí služby (rada či právní rozbor, sepsání a revize smlouvy, podání na katastr nemovitostí aj).

Více o poskytování právních služeb online: ONLINE PRÁVNÍ SLUŽBY

Neodkládejte řešení svých problémů …

Proč využít naše služby

Vždy je třeba, ať se jedná o koupi rodinného domu za milióny, koupi ojetého automobilu za desetitisíce nebo o jiný případ, k právním jednáním přistupovat s obezřetností. Lidé často šetří a podepisují smlouvy, které jim předloží developer, realitní kancelář, prodávající nebo si smlouvu stáhnou z internetu. Je třeba si ovšem uvědomit, že smlouva může být napsána jednostranně nebo i vadně. Proto je vhodné investovat do právního zastoupení, kontroly či sepsání právního jednání advokátem. Investice v řádu několika tisíc korun může v budoucnu ušetřit i milióny a navíc i spoustu stresu.

Svým klientům poskytujeme komplexní služby ve všech právních odvětvích dle příslušných advokátních tarifů (sazeb). Služby poskytujeme mimo jiné v oblasti práva nemovitostí, smluvního práva, obchodního práva, občanského práva, rodinného práva, pracovního práva, trestního práva, správního práva, dědického práva, náhrady škody, vymáhání pohledávek, oddlužení aj.

Kontakt:

Hledáte-li kvalitní služby advokátní kanceláře (advokáta) v Olomouci a Olomouckém kraji, tak využijte tento kontakt. Služby jsou poskytovány v soulady s pravidly stanovenými Českou advokátní komorou, odkaz zde.

Informace o naší advokátní kanceláři najdete zde – Advokátní kancelář Olomouc. Můžete se podívat na naše firemní video, zjistit kdo je naším klientem (včetně Statutárního města Olomouc) aj.

Právní služby Olomouc

Právní rady a návody

Na těchto stránkách také najdete mnoho právních rad a návodů. Stačí si přečíst články z našeho blogu. Například zjistíte, jak se bránit proti neoprávněnému propuštění ze zaměstnání, dozvíte se, jak spočítat výživné na děti, nebo jakou ochranu vám zákon poskytuje jakožto nájemníkovi či majiteli nemovitosti.

nebo nám Zavolejte
nebo nám napište a my se Vám ozveme: