REFERENCE – Vaši Advokáti / Právníci

Potřebujete-li pomoc s právním problémem, tak se na nás (Vaši právníci / advokáti) neváhejte obrátit. Poskytneme Vám „na míru“ šité řešení.

Na této stránce najdete: příběh advokátní kanceláře, kdo jsou naši klienti, co o nás klienti říkají a naši účast v médiích (televize, rozhlas aj.).

Příběh advokátní kanceláře - Vaši Advokáti / Právníci

JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát :

Při studiu práv i z vlastních zkušeností v osobním životě jsem vnímal, že věci v právní praxi „nejsou ideální“. Nejvíce mi scházela „lidskost“.

Rozhodl jsem se, že věci budu dělat po svém, jinak!

Založil jsem vlastní advokátní kancelář, kde jsem poskytování právních služeb založil na osobním a individuálním přístupu ke každému klientovi a každému případu. Pro mě se nejedná o pouhou frázi, ale o cíl (zásadu) důsledně zkoumat potřeby a přání klienta, okolnosti případu a díky tomu poskytnout klientovi to nejlepší na míru šité řešení do budoucna. Zjednodušeně řečeno být člověkem a až na druhém místě advokátem (právníkem).

Stejně smýšlí a právní služby poskytuje každý člen naší advokátní kanceláře.

Na základě výše uvedeného vzniklo heslo advokátní kanceláře: Váš průvodce právem

POSLECHNĚTE si JUDr. Davida Pytelu, MBA, LL.M., advokáta povídat o jeho životě v PODCASTU SledujJejichCestu

1
LET PRAXE
1
PŘÍPADŮ
1
KLIENTŮ

Našimi klienty jsou například:

Klienti o nás říkají:

Písemné recenze našich klientů:

aneb co o nás naši klienti píší 

Ať máte jakýkoliv právní problém, tak Vám pomůžeme.

Neváhejte se na nás obrátit. Pomůžeme Vám:

Účast v médiích:

Citace advokáta:

Dne 22. 9. 2022 byl JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát, Váš právník z Olomouce (Přerova), citován v rámci zpravodajského portálu Seznam zprávy na téma „Babišův tým parkoval už dvakrát na místech pro invalidy“:

Citace advokáta:

Dne 10. 2. 2022 byl JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát citován v rámci deníku Hospodářské noviny na téma „Pro loveckou vzduchovku už není potřeba zbrojní průkaz. Novela zákona ruší omezení výkonnosti zbraně“:

Citace advokáta:

Dne 31. 1. 2022 byl JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát citován v rámci zpravodajství CNN Prima NEWS na téma „Termíny zůstávají, daňové přiznání ale elektronicky nepodáte. Nefér, shodují se odborníci“:

Citace advokáta:

Dne 21. 1. 2022 byl JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát citován v rámci deníku Hospodářské noviny na téma „Pozor na telefonáty s falešnými bankéři. Po nich na vás může čekat vybílený účet“:

Rozhovor s advokátem - PODCAST:

Dne 11. 1. 2022 byl JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát hostem podcastu Zážeh. Záznam je ke shlédnutí na adrese:

Citace advokáta:

Dne 3. 12. 2021 byl JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát citován v rámci deníku Hospodářské noviny na téma „Vánoce mohou být bez dárků, stačí nakoupit v podvodných e-shopech. Následují spory a soudy“:

Citace advokáta:

Dne 17. 9. 2021 byl JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát citován v rámci deníku Hospodářské noviny na téma „Soud napravil chybu zákonodárců. Lidé mohou žádat odškodnění za následky způsobené povinným očkováním“:

Rozhovor s advokátem - PODCAST:

Dne 25. 5. 2021 byl JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát hostem podcastu SledujJejichCestu. Záznam je ke shlédnutí na adrese:

Citace advokáta:

Dne 25. 5. 2021 byl JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát citován v rámci deníku iDNES.cz na téma „Developer obchází výškový limit umělým kopcem, protestují lidé proti stavbě“:

Rozhovor s advokátem v RÁDIU:

Dne 20. 5. 2021 byl JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát hostem Českého rozhlasu 2, pořad Dva na Dvojce, příběh „Peklo se sousedem“:

Rozhovor s advokátem:

Dne 6. 4. 2021 JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát poskytl reportérovi portálu Denik.cz komentář na téma „autovraků“:

Rozhovor s advokátem v TELEVIZI:

Dne 19. 9. 2019 JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát jakožto obhájce opět poskytl v rámci kauzy požáru olomouckého „Etcimexu“ rozhovor

tentokrát televizi ČT 1, pořad Události v regionech, záznam je ke shlédnutí na adrese (rozhovor je v čase 0:04):

Rozhovor s advokátem v TELEVIZI:

Dne 19. 6. 2019 JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát jakožto obhájce poskytl v rámci kauzy požáru olomouckého „Etcimexu“ rozhovor

jednak televizi NOVA, pořad Televizní noviny 

a dále Olomouckému deníku:

Rozhovor s právničkou v Českém rozhlase:

Dne 21. 5. 2019 Mgr. Adéla Lacinová Hubinková, advokátka z naší advokátní kanceláře v rámci vysílání Českého rozhlasu Olomouc, pořad Právní poradna poskytla reportérovi rozhovor týkající se koupě ojetého vozidla. Záznam je ke shlédnutí na adrese:

Rozhovor s právničkou v Českém rozhlase:

Dne 9. 4. 2019 Mgr. Adéla Lacinová Hubinková, advokátka z naší advokátní kanceláře v rámci vysílání Českého rozhlasu Olomouc, pořad Právní poradna poskytla reportérovi rozhovor týkající se rodinného práva a rozvodů.

Rozhovor s advokátem v TELEVIZI:

Dne 27. 2. 2019 JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát v rámci vysílání Televize Seznam, Hlavní zpravodajské relace – Večerní zprávy poskytl reportérce komentář na téma: „přísnější soudy u výživného“. Záznam je ke shlédnutí na adrese (komentář je v čase 9:19):

Rozhovor s advokátem v TELEVIZI:

Dne 30. 1. 2019 JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát v rámci vysílání Televize Seznam, pořad Duel diskutoval na téma: Místo soudu notář. Ministerstvo spravedlnosti přepisuje pravidla rozvodů. Nově navrhuje, aby péči o děti mohli rozcházejícímu páru schvalovat notáři. Proti jsou ale odborníci na rodinné právo. Notáři podle nich nemají potřebné zkušenosti. Záznam je ke shlédnutí na adrese:

Rozhovor s advokátem v TELEVIZI:

Dne 30. 11. 2017 JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát v rámci vysílání České televize, pořad Události v regionech poskytl reportérce Zuzaně Glacové komentář týkající se oblasti pracovního práva na téma „propouštění zaměstnanců HARD Jeseník“. Záznam je ke shlédnutí na adrese (komentář je v čase 3:24):

Rozhovor s advokátem:

Dne 3. 1. 2017 JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát po skončení soudního řízení poskytl reportérům zpravodajského portálu iDnes.cz rozhovor týkající se průběhu a výsledků soudního řízení.

Rozhovor s advokátem v TELEVIZI:

Dne 4. 4. 2016 JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát v rámci vysílání televize NOVA, pořad Televizní noviny, seriál Drazí sousedé poskytl reportérce Dominice Večerkové komentář na téma „Sousedské spory“. Záznam je ke shlédnutí na adrese:

NÁŠ TÝM
Advokáti / Právníci:

Pokud Vás zajímá více o nás, tak se podívejte na náš tým:

Napište nám s čím Vám můžeme pomoci:
... nebo nám rovnou ZAVOLEJTE