REFERENCE – Advokáti Olomouc / Právníci Olomouc

Potřebujete-li pomoc s právním problémem, tak se na nás neváhejte obrátit. Poskytneme Vám „na míru“ šité řešení – Vaši advokáti z Olomouce / právníci z Olomouce.

Na této stránce najdete: příběh advokátní kanceláře, kdo jsou naši klienti, co o nás klienti říkají a naši účast v médiích (televize, rozhlas aj.).

Příběh advokátní kanceláře – Vaši advokáti z Olomouce

JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát :

Při studiu práv i z vlastních zkušeností v osobním životě jsem vnímal, že věci v právní praxi „nejsou ideální“. Nejvíce mi scházela „lidskost“.

Rozhodl jsem se, že věci budu dělat po svém, jinak!

Založil jsem vlastní advokátní kancelář, kde jsem poskytování právních služeb založil na osobním a individuálním přístupu ke každému klientovi a každému případu. Pro mě se nejedná o pouhou frázi, ale o cíl (zásadu) důsledně zkoumat potřeby a přání klienta, okolnosti případu a díky tomu poskytnout klientovi to nejlepší na míru šité řešení do budoucna. Zjednodušeně řečeno být člověkem a až na druhém místě advokátem (právníkem).

Stejně smýšlí a právní služby poskytuje každý člen naší advokátní kanceláře (Vaši advokáti z Olomouce).

Na základě výše uvedeného vzniklo heslo advokátní kanceláře: Váš průvodce právem

POSLECHNĚTE si JUDr. Davida Pytelu, MBA, LL.M., advokáta povídat o jeho životě v PODCASTU SledujJejichCestu

1
LET PRAXE
1
PŘÍPADŮ
1
KLIENTŮ

Našimi klienty jsou například

Klienti o nás říkají:

Písemné recenze našich klientů:

aneb co o nás (Váš advokáti z Olomouce) naši klienti píší 

Ať máte jakýkoliv právní problém, tak Vám pomůžeme – Vaši advokáti z Olomouce / právníci z Olomouce.

Neváhejte se na nás obrátit. Pomůžeme Vám – Vaši advokáti z Olomouce / právníci z Olomouce.

Účast v médiích - Advokáti Olomouc / Právníci Olomouc:

Rozhovor s advokátem - PODCAST:

Dne 25. 5. 2021 byl JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát hostem podcastu SledujJejichCestu. Záznam je ke shlédnutí na adrese:

Citace advokáta:

Dne 25. 5. 2021 byl JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokátcitován v rámci deníku iDNES.cz na téma „Developer obchází výškový limit umělým kopcem, protestují lidé proti stavbě“:

Rozhovor s advokátem v RÁDIU:

Dne 20. 5. 2021 byl JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát hostem Českého rozhlasu 2, pořad Dva na Dvojce, příběh „Peklo se sousedem“:

Rozhovor s advokátem:

Dne 6. 4. 2021 JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát poskytl reportérovi portálu Denik.cz komentář na téma „autovraků“:

Rozhovor s advokátem v TELEVIZI:

Dne 19. 9. 2019 JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát jakožto obhájce opět poskytl v rámci kauzy požáru olomouckého „Etcimexu“ rozhovor

tentokrát televizi ČT 1, pořad Události v regionech, záznam je ke shlédnutí na adrese (rozhovor je v čase 0:04):

Rozhovor s advokátem v TELEVIZI:

Dne 19. 6. 2019 JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát jakožto obhájce poskytl v rámci kauzy požáru olomouckého „Etcimexu“ rozhovor

jednak televizi NOVA, pořad Televizní noviny 

a dále Olomouckému deníku:

Rozhovor s právničkou v Českém rozhlase:

Dne 21. 5. 2019 Mgr. Adéla Lacinová Hubinková, advokátka z naší advokátní kanceláře v rámci vysílání Českého rozhlasu Olomouc, pořad Právní poradna poskytla reportérovi rozhovor týkající se koupě ojetého vozidla. Záznam je ke shlédnutí na adrese:

Rozhovor s právničkou v Českém rozhlase:

Dne 9. 4. 2019 Mgr. Adéla Lacinová Hubinková, advokátka z naší advokátní kanceláře v rámci vysílání Českého rozhlasu Olomouc, pořad Právní poradna poskytla reportérovi rozhovor týkající se rodinného práva a rozvodů.

Rozhovor s advokátem v TELEVIZI:

Dne 27. 2. 2019 JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát v rámci vysílání Televize Seznam, Hlavní zpravodajské relace – Večerní zprávy poskytl reportérce komentář na téma: „přísnější soudy u výživného“. Záznam je ke shlédnutí na adrese (komentář je v čase 9:19):

Rozhovor s advokátem v TELEVIZI:

Dne 30. 1. 2019 JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát v rámci vysílání Televize Seznam, pořad Duel diskutoval na téma: Místo soudu notář. Ministerstvo spravedlnosti přepisuje pravidla rozvodů. Nově navrhuje, aby péči o děti mohli rozcházejícímu páru schvalovat notáři. Proti jsou ale odborníci na rodinné právo. Notáři podle nich nemají potřebné zkušenosti. Záznam je ke shlédnutí na adrese:

Rozhovor s advokátem v TELEVIZI:

Dne 30. 11. 2017 JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát v rámci vysílání České televize, pořad Události v regionech poskytl reportérce Zuzaně Glacové komentář týkající se oblasti pracovního práva na téma „propouštění zaměstnanců HARD Jeseník“. Záznam je ke shlédnutí na adrese (komentář je v čase 3:24):

Rozhovor s advokátem:

Dne 3. 1. 2017 JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát po skončení soudního řízení poskytl reportérům zpravodajského portálu iDnes.cz rozhovor týkající se průběhu a výsledků soudního řízení.

Rozhovor s advokátem v TELEVIZI:

Dne 4. 4. 2016 JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát v rámci vysílání televize NOVA, pořad Televizní noviny, seriál Drazí sousedé poskytl reportérce Dominice Večerkové komentář na téma „Sousedské spory“. Záznam je ke shlédnutí na adrese:

Obraťte se na nás - Vaši Advokáti Olomouc / Právníci Olomouc

Neváhejte se na nás obrátit. Pomůžeme Vám – Vaši advokáti z Olomouce / právníci z Olomouce.

Napište nám s čím Vám můžeme pomoci:
... nebo nám rovnou ZAVOLEJTE