Oddlužení – cesta z dluhové pasti Olomouc

Oddlužení může být poslední a jediná cesta ven z dluhové pasti. Každý se v životě může dostat do situace, kdy není schopen dostát svým finančním závazkům (finanční bankrot). Tuto nelehkou životní situaci je možné řešit tzv. oddlužením.

Neodkládejte řešení svých problémů …

Způsoby oddlužení

Osobní bankrot má 2 podoby:

  • plnění formou splátkového kalendáře po dobu tří let, resp. po 36 splátkách (nejčastější forma) nebo
  • plnění formou jednorázového zpeněžení majetku.

 

Má to ovšem jednu velkou výhodu, a to, že v případě jeho úspěšného absolvování pohledávky věřitelů (Vaše dluhy) v neuspokojené části zanikají.

návrh na oddlužení Olomouc

Poskytované právní služby

Advokátní kancelář JUDr. David Pytela, MBA, LL.M. Olomouc nabízí tyto právní služby:

  • konzultace splnění podmínek pro oddlužení
  • zpracování návrhu na oddlužení
  • související právní služby

Jste v tíživé finanční situaci? Nezvládáte splácet své dluhy? Potřebujete se oddlužit? Neváhejte a kontaktujte advokátní kancelář JUDr. David Pytela, MBA, LL.M. Olomouc – kontakt. Pomůžeme Vám se sepsáním a podáním návrhu na osobní bankrot.

Evidenci osob (fyzických i právnických) v insolvenčním rejstříku je možné zkontrolovat v rámci veřejně přístupné internetové adresy Insolvenčního rejstříku.

Díky úspěšnému absolvování oddlužení dostanete novou šanci do života!

Počítejte ale s tím, že nejde o snadný způsob, jak se zbavit dluhů. Celý proces zahrnuje předložení spousty dokumentů – potvrzení o výši dluhů, soupis všech věřitelů, výhled na příštích 3 let, po které bude oddlužení probíhat. Soud může vyžadovat i soupis movitého a nemovitého majetku, pomocí kterého by věřitelé také mohli být uspokojeni.

Sepsání návrhu také není jednoduché. Formální chyba v žádosti pak může vést k jejímu zamítnutí. Máme mnoho let zkušeností, takže Vaši žádost zpracujeme tak, že ji soud schválí.

Výhodou využití našich služeb je i to, že návrh připravíme a podáme klidně i do druhého dne. Vše záleží na součinnosti klienta.

Podrobné pojednání o oddlužení (finančním bankrotu) včetně sepsání návrhu na oddlužení najdete v tomto článku.

Hledáte-li kvalitní právní služby advokátní kanceláře (advokáta) v Olomouci a Olomouckém kraji, tak využijte tento – kontakt.

Informace o naší advokátní kanceláři najdete zde – Advokátní kancelář Olomouc. Můžete se podívat na naše firemní video, zjistit kdo je naším klientem (včetně Statutárního města Olomouc) aj.

Další právní služby >>>

nebo nám Zavolejte
nebo nám napište a my se Vám ozveme: