Advokát Olomouc – JUDr. David Pytela, MBA, LL.M.

pomůže Vám advokát Olomouc

MÁME OTEVŘENO

(dle VÝJIMKY stanovené vládním nařízením)

V případě přání klientů jsou právní služby poskytovány zčásti anebo zcela ONLINE FORMOU, a to včetně komunikace s klientem (telefon, Goole Meet, Skype, WhatsApp aj.).

Více o poskytování právních služeb online: ONLINE PRÁVNÍ SLUŽBY

Potřebujete-li právní radu, právní zastoupení nebo se chcete domáhat práva, využijte právní služby advokátní kanceláře Olomouc JUDr. David Pytela, MBA, LL.M. – Advokát Olomouc.

Advokát Olomouc

Schůzku v advokátní kanceláři si domluvte dopředu telefonicky, emailem anebo přes níže uvedené tlačítko „On-line rezervace schůzky„, aby se Vám advokát (právník) mohl v daný čas věnovat.

V případě Vašeho zájmu si můžete domluvit schůzku i online. Ke komunikaci lze použít jakýkoli on-line nástroj typu Google Meet, Skype, WhatsApp apod. Pro sjednání použijte taktéž níže uvedené tlačítko „On-line rezervace schůzky„.

Více o poskytování právních služeb online: ONLINE PRÁVNÍ SLUŽBY

Samozřejmě nám kdykoli můžete zavolat, případně poslat email s popisem Vašeho problému. Některý z našich advokátů se Vám bude v co nejkratší době věnovat – domluví se s Vámi po telefonu, odpoví na váš emailový dotaz, případně si s Vámi sjedná schůzku.

Advokát Olomouc - kontakt:

Po-Čt
8.00-12.00, 13.00-16.00
8.00-12.00
 

Úhrada právních služeb probíhá vždy bezhotovostně, a to buďto platební kartou přímo v advokátní kanceláři, nebo následně převodem z účtu na základě vystavené faktury.

č.ú.: 4858558329/0800
č.ú.: 2112535105/2700

Advokát Olomouc - sídlo:

Litovelská 1349/2b, 779 00 Olomouc

více viz foto a mapa NÍŽE 👇

Advokátní kancelář Olomouc se nachází v blízkosti centra Olomouce vedle tzv. „budovy SILO TOWER“ (nejvyšší budova v okolí).

K cestě můžete využít:

AUTO – bezplatné parkování na parkovacích stáních s označením „advokátní kancelář JUDr. David Pytela“ nacházejících se napravo od budovy (viz obrázek dole)

MHD
 – tramvajová zastávka Nádraží Město (cca 100 metrů)

VLAK – vlaková zastávka Olomouc město (cca 120 metrů)

Vstup do budovy i advokátní kanceláře je bezbariérový.

S čím vám pomůžeme:

Pomůžeme vám v různých oblastech práva. Zaměřujeme se mimo jiné na právo nemovitostí, obchodní, pracovní, rodinné a občanské. Právní služby ale poskytujeme ve všech oblastech práva. 

Na těchto stránkách také najdete mnoho právních rad a návodů. Stačí si přečíst články z našeho blogu. Například zjistíte, jak se bránit proti neoprávněnému propuštění ze zaměstnání, dozvíte se, jak spočítat výživné na děti, nebo jakou ochranu vám zákon poskytuje jakožto nájemníkovi či majiteli nemovitosti.

Reference

advokátní kancelář Olomouc
advokát Olomouc

Sociální sítě:

nebo nám Zavolejte
nebo nám napište a my se Vám ozveme: