Právní služby ONLINE

Právní služby ONLINE  jsme připraveni Vám poskytnout na míru šité právní služby, v případě Vašeho přání VŠE ONLINE.

VŠE ONLINE - Právní služby ONLINE

Právní služby buď zčásti, ale v případě Vašeho přání i ZCELA ONLINE. Od převzetí případu (emailová komunikace, online porada přes telefon, Google Meet, Skype, Whatsapp aj.) až po samotné poskytnutí právní služby (rada či právní rozbor, sepsání a revize smlouvy, podání na katastr nemovitostí aj).

Právní služby poskytujeme ve všech oblastech práva, jako např. právo nemovitostí, občanské, rodinné, obchodní, pracovní, trestní a další.

od 1 000 Kč + DPH
do 2 pracovních dnů
od 1 000 Kč + DPH
do 2 pracovních dnů
30 min = 1 000 Kč + DPH
termín dle Vaší volby
30 min = 1 000 Kč + DPH
termín dle Vaší volby

Kontakty:

PROČ právní služby ONLINE?

V rámci naší profese se často setkáváme s tím, že lidé vyhledají právní služby advokáta až když jim „teče do bot“. To zřejmě vyplývá ze zakořeněné představy (musíme podotknout, že mylné) že k advokátovi se chodí, až když je člověk v pořádném maléru. Za takové situace totiž v mnohých případech nejde problém zcela vyřešit, ale pouze zmírnit jeho následky. V tomto ohledu lze advokáta (jím poskytované právní služby) přirovnat k lékaři. Pokud člověk za lékařem přijde až, když je mu velmi zle, tak často nemůže být zcela vyléčen, ale pouze se docílí zmírnění jeho obtíží. Každý z nás si toho je vědom, cení si svého zdraví, a proto raději přijde zavčas. Stejným způsobem je přitom třeba přistupovat i k právním problémům (právním službám). Například z neplatné smlouvy nemůže, byť sebe lepší, advokát „vykouzlit“ smlouvu platnou.

Neváhejte a obraťte se na nás – právní služby ONLINE.

Přečtěte si článek Proč se vyplatí zajít k advokátovi?

Obraťte se na nás. Poskytneme Vám na míru šité řešení! V případě Vašeho přání zčásti anebo i zcela ONLINE.

Klienti o nás říkají:

Přehrát video

Pomůžeme Vám – Vaše právní služby ONLINE.

nebo nám ZAVOLEJTE
nebo nám NAPIŠTE a my se Vám ozveme: