Právní služby ONLINE – Advokátní kancelář JUDr. David Pytela

Právní služby ONLINE. Jsme připraveni Vám poskytnout na míru šité právní služby. V případě Vašeho přání VŠE ONLINE.

Právní služby poskytujeme ve všech oblastech práva, jako např. právo nemovitostí, obchodní, občanské, rodinné, pracovní, trestní a další. Obecně o poskytovaných službách: právní služby

Právní služby ONLINE

Můžeme Vám poskytnout naše právní služby buď zčásti, ale v případě Vašeho přání i ZCELA ONLINE. Od převzetí případu (online porada přes telefon, Google Meet, Skype, Whatsapp aj., emailová komunikace) až po samotné poskytnutí právní služby (rada či právní rozbor, sepsání a revize smlouvy, podání na katastr nemovitostí aj).

od 1 000 Kč + DPH
do 2 pracovních dnů
od 1 000 Kč + DPH
do 2 pracovních dnů
30 min = 1 000 Kč + DPH
termín dle Vaší volby
30 min = 1 000 Kč + DPH
termín dle Vaší volby

Kontakty:

PROČ právní služby ONLINE?

V rámci naší profese se často setkáváme s tím, že lidé vyhledají právní služby advokáta až když jim „teče do bot“. To zřejmě vyplývá ze zakořeněné představy (musíme podotknout, že mylné) že k advokátovi se chodí, až když je člověk v pořádném maléru. Za takové situace totiž v mnohých případech nejde problém zcela vyřešit, ale pouze zmírnit jeho následky. V tomto ohledu lze advokáta (jím poskytované právní služby) přirovnat k lékaři. Pokud člověk za lékařem přijde až, když je mu velmi zle, tak často nemůže být zcela vyléčen, ale pouze se docílí zmírnění jeho obtíží. Každý z nás si toho je vědom, cení si svého zdraví, a proto raději přijde zavčas. Stejným způsobem je přitom třeba přistupovat i k právním problémům (právním službám). Například z neplatné smlouvy nemůže, byť sebe lepší, advokát „vykouzlit“ smlouvu platnou.

Poskytneme Vám na míru šité řešení! V případě Vašeho přání i zcela ONLINE.

nebo nám Zavolejte
nebo nám napište a my se Vám ozveme: