Advokát Olomouc – JUDr. David Pytela, MBA, LL.M.

pomůže Vám advokát Olomouc

MÁME OTEVŘENO

(dle VÝJIMKY stanovené vládním nařízením)

V případě přání klientů jsou právní služby poskytovány zčásti anebo zcela ONLINE FORMOU, a to včetně komunikace s klientem (telefon, Goole Meet, Skype, WhatsApp aj.).

Více o poskytování právních služeb online: ONLINE PRÁVNÍ SLUŽBY

Potřebujete-li právní radu, právní zastoupení nebo se chcete domáhat práva, využijte právní služby advokátní kanceláře Olomouc JUDr. David Pytela, MBA, LL.M. – Advokát Olomouc.

Advokát Olomouc

Schůzku v advokátní kanceláři si domluvte dopředu telefonicky, emailem anebo přes níže uvedené tlačítko „On-line rezervace schůzky„, aby se Vám advokát (právník) mohl v daný čas věnovat.

V případě Vašeho zájmu si můžete domluvit schůzku i online. Ke komunikaci lze použít jakýkoli on-line nástroj typu Google Meet, Skype, WhatsApp apod. Pro sjednání použijte taktéž níže uvedené tlačítko „On-line rezervace schůzky„.

Více o poskytování právních služeb online: ONLINE PRÁVNÍ SLUŽBY

Samozřejmě nám kdykoli můžete zavolat, případně poslat email s popisem Vašeho problému. Některý z našich advokátů se Vám bude v co nejkratší době věnovat – domluví se s Vámi po telefonu anebo odpoví na váš emailový dotaz.

Advokát Olomouc - kontakt:

Po-Čt
8.00-12.00, 13.00-16.00
8.00-12.00
 

Úhrada právních služeb probíhá vždy bezhotovostně, a to buďto platební kartou přímo v advokátní kanceláři, nebo následně převodem z účtu na základě vystavené faktury.

č.ú.: 4858558329/0800
č.ú.: 2112535105/2700

Advokát Olomouc - sídlo:

Litovelská 1349/2b, 779 00 Olomouc

více viz foto a mapa NÍŽE 👇

Advokátní kancelář Olomouc se nachází v blízkosti centra Olomouce vedle tzv. „budovy SILO TOWER“ (nejvyšší budova v okolí).

K cestě můžete využít:

AUTO – bezplatné parkování na parkovacích stáních s označením „advokátní kancelář JUDr. David Pytela“ nacházejících se napravo od budovy (viz obrázek dole)

MHD
 – tramvajová zastávka Nádraží Město (cca 100 metrů)

VLAK – vlaková zastávka Olomouc město (cca 120 metrů)

Vstup do budovy i advokátní kanceláře je bezbariérový.

Klienti o nás říkají:

S čím vám pomůžeme:

Pomůžeme vám v různých oblastech práva. Zaměřujeme se mimo jiné na právo nemovitostí, obchodní, pracovní, rodinné a občanské. Právní služby ale poskytujeme ve všech oblastech práva. 

Každý občas potřebuje pomoc. V oblasti práva to platí dvojnásob.

Investice do právního zástupce se vždy vyplatí. Advokát totiž vzhledem ke svým znalostem a zkušenostem klientovi připraví řešení jako „šité na míru“, kdy buď zcela vyloučí anebo podstatně eliminuje možné problémy.

advokátní kancelář Olomouc
advokát Olomouc

Sociální sítě:

nebo nám Zavolejte
nebo nám napište a my se Vám ozveme: