Advokát Olomouc – JUDr. David Pytela, MBA, LL.M.

pomůže Vám advokát Olomouc

MÁME OTEVŘENO

Potřebujete-li právní radu, právní zastoupení nebo se chcete domáhat práva, využijte právní služby advokátní kanceláře Olomouc JUDr. David Pytela, MBA, LL.M. – Váš advokát Olomouc.

Sjednání schůzky - Advokát Olomouc:

Schůzku v advokátní kanceláři si domluvte dopředu telefonicky, emailem anebo přes níže uvedené tlačítko „On-line rezervace schůzky„, aby se Vám advokát (právník) mohl v daný čas věnovat.

V případě Vašeho zájmu si můžete domluvit i online schůzku. Ke komunikaci lze použít jakýkoli on-line nástroj typu Google Meet, Skype, WhatsApp apod. Pro sjednání použijte taktéž telefon, email anebo níže uvedené tlačítko „On-line rezervace schůzky„.

Samozřejmě nám kdykoli můžete zavolat, případně poslat email s popisem Vašeho problému. Některý z našich advokátů (právníků) se Vám bude v co nejkratší době věnovat – domluví se s Vámi po telefonu anebo odpoví na váš emailový dotaz.

Obraťte se na nás – Váš advokát Olomouc.

Kontakty - Advokát Olomouc:

Po-Čt
8.00-12.00, 13.00-16.00
8.00-12.00
Způsob úhrady právních služeb: 
 

Úhrada právních služeb probíhá vždy bezhotovostně, a to buďto platební kartou přímo v advokátní kanceláři, nebo následně převodem z účtu na základě vystavené faktury.

č.ú.: 4858558329/0800
č.ú.: 2112535105/2700

Sídlo - Advokát Olomouc:

Litovelská 1349/2b, 779 00 Olomouc

více viz FOTO a MAPA níže 👇

Advokátní kancelář se nachází v blízkosti centra Olomouce vedle tzv. „budovy SILO TOWER“ (nejvyšší budova v okolí).

K cestě můžete využít:

AUTO – bezplatné parkování na parkovacích stáních s označením „advokátní kancelář JUDr. David Pytela“ nacházejících se napravo od budovy (viz foto níže)

MHD
 – tramvajová zastávka Nádraží Město (cca 250 metrů)

VLAK – vlaková zastávka Olomouc město (cca 200 metrů)

Vstup do budovy i advokátní kanceláře je bezbariérový.

Klienti o nás říkají:

advokátní kancelář Olomouc
advokát Olomouc

Hledáte-li kvalitní právní služby advokátní kanceláře (advokát Olomouc) v Olomouci a Olomouckém kraji, tak se na nás obraťte.

Informace o naší advokátní kanceláři najdete zde – Advokátní kancelář Olomouc. Můžete se podívat na naše firemní video, zjistit kdo je naším klientem (včetně Statutárního města Olomouc) aj.

nebo nám ZAVOLEJTE
nebo nám NAPIŠTE a my se Vám ozveme: