Právní služby

Právní služby

Svým klientům poskytujeme na míru šité právní služby.

Na těchto stránkách uváděný výčet poskytovaných služeb je ovšem pouze příkladný. Advokátní kancelář poskytuje služby ve všech oblastech práva.

Pokud tedy máte právní problém, se kterým potřebujete pomoci, tak neztrácejte čas jeho „škatulkováním“ a rovnou se obraťte na naši advokátní kancelář. Pomůžeme Vám!

Služby Vám poskytneme v advokátní kanceláře nebo v případě Vašeho přání ONLINE. 

Právní služby jsou poskytovány těmito způsoby:

Na základě osobní schůzky s klientem - v advokátní kanceláři

V případě osobní schůzky s klientem především dojde k přímé interakci mezi advokátem (právníkem) a klientem. Od klienta jsou na osobní schůzce nejen převzaty nezbytné podklady, ale zejména je s ním důkladně probíráno, proč a jakou službu požaduje. Díky podrobnému seznámení se s přáními klienta a okolnostmi případu může být klientovi nabídnuto to pro něj do budoucna nejvhodnější řešení – pomůžeme Vám:

Prostřednictvím elektronické komunikace - ONLINE

Služby jsou v případě přání klientů poskytovány zčásti anebo zcela ONLINE FORMOU, a to včetně komunikace s klientem (email, telefon, Goole Meet, Skype, WhatsApp aj.).

Ať tedy máte jakýkoliv právní problém, tak se na nás neváhejte obrátit. Služby Vám poskytneme v advokátní kanceláře nebo v případě Vašeho přání ONLINE.

Více o poskytování právních služeb online:

Právní oblasti:

Právní služby (OSTATNÍ / VŠECHNY)

Na těchto stránkách uváděný výčet poskytovaných právních služeb je pouze příkladný. Advokátní kancelář poskytuje služby ve všech oblastech práva.

Právní služby jsou přitom poskytovány v soulady s pravidly stanovenými Českou advokátní komorou, odkaz zde.

Pokud tedy máte právní problém, se kterým potřebujete pomoci, tak neztrácejte čas jeho „škatulkováním“ a rovnou se obraťte na naši advokátní kancelář. Pomůžeme Vám:

Cena právních služeb

Pomůžeme Vám. Služby Vám poskytneme v advokátní kanceláře nebo v případě Vašeho přání ONLINE. 

Cena je sjednána vždy předem na základě dohody právníka (advokáta) s klientem. Investice do právníka (advokáta) se vždy vyplatí. Právník (advokát) Vám totiž vzhledem ke svým znalostem a zkušenostem vždy připraví řešení „šité na míru“.

Napište nám s čím Vám můžeme pomoci:
... nebo nám rovnou ZAVOLEJTE