Právní služby Olomouc - JUDr. David Pytela, MBA, LL.M.

 
Svým klientům poskytujeme komplexní služby ve všech právních odvětvích dle příslušných advokátních tarifů (sazeb). Advokátní kancelář se nachází v Olomouci, ale právní služby poskytuje klientům po celém Olomouckém kraji.
 

Právní služby jsou poskytovány těmito způsoby:

 

Na základě osobní schůzky s klientem

 
V případě osobní schůzky s klientem především dojde k přímé interakci mezi advokátem (právníkem) a klientem a s tím spojenému navázání důvěry, která je typická a nezbytná pro výkon advokacie. Od klienta jsou na osobní schůzce nejen převzaty nezbytné podklady, ale zejména je s ním důkladně probíráno, proč a jakou službu požaduje. Díky podrobnému seznámení se s přáními klienta a okolnostmi případu může být klientovi nabídnuto to pro něj do budoucna nejvhodnější řešení. Následná komunikace s klientem je zpravidla především ve formě e-mailů nebo telefonátů, nicméně pokud nastane potřeba, tak opět dojde k osobní schůzce (například v případě podpisu připravené smlouvy nebo zvratu v soudním řízení, na který je třeba reagovat).
 

S využitím služeb elektronické komunikace - online (e-poradenství)

 
Jsou případy, kdy klient i přes výhody spojené s osobní schůzkou s advokátem (právníkem), viz výše, upřednostňuje poskytnutí právních služeb s využitím služeb elektronické komunikace - zejména e-mail a telefon. Pokud to okolnosti případu dovolují, tak v takovém případě přání klienta vyhovíme.
 
Na těchto stránkách uváděný výčet poskytovaných právních služeb je pouze příkladný. Advokátní kancelář poskytuje právní služby ve všech oblastech práva.

Pokud tedy máte právní problém, se kterým potřebujete pomoci, tak neztrácejte čas jeho "škatulkováním" a rovnou se obraťte na advokátní kancelář JUDr. David Pytela, MBA, LL.M. Olomouc - kontakt. Pomůžeme Vám!


 
 
 
Právník nemovitosti Olomouc
 
 
 
 
 
Smlouvy Olomouc
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Oddlužení Olomouc
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Hledáte-li kvalitní právní služby advokátní kanceláře (advokáta) v Olomouci a Olomouckém kraji, tak využijte tento kontakt.