Právní služby Olomouc – JUDr. David Pytela, MBA, LL.M.

MÁME OTEVŘENO

V případě přání klientů jsou právní služby poskytovány zcela ONLINE FORMOU, a to včetně komunikace s klientem (porada).

NEVÁHEJTE SE NA NÁS OBRÁTIT.

 ČLÁNKY a NÁVODY ohledně koronavirové situace – ČTĚTE
 
Více o poskytování právních služeb online: Poskytování právních služeb ONLINE
 

Svým klientům poskytujeme na míru šité služby ve všech právních odvětvích. Neodkládejte řešení svých právních problému a obraťte se na nás již dnes – kontaktPomůžeme Vám!

Právní služby jsou poskytovány těmito způsoby:

Na základě osobní schůzky s klientem

V případě osobní schůzky s klientem především dojde k přímé interakci mezi advokátem (právníkem) a klientem a s tím spojenému navázání důvěry, která je typická a nezbytná pro výkon advokacie. Od klienta jsou na osobní schůzce nejen převzaty nezbytné podklady, ale zejména je s ním důkladně probíráno, proč a jakou službu požaduje. Díky podrobnému seznámení se s přáními klienta a okolnostmi případu může být klientovi nabídnuto to pro něj do budoucna nejvhodnější řešení. Následná komunikace s klientem je zpravidla především ve formě e-mailů nebo telefonátů, nicméně pokud nastane potřeba, tak opět dojde k osobní schůzce (například v případě podpisu připravené smlouvy nebo zvratu v soudním řízení, na který je třeba reagovat).

S využitím služeb elektronické komunikace – online (e-poradenství)

Jsou případy, kdy klient i přes výhody spojené s osobní schůzkou s advokátem (právníkem), viz výše, upřednostňuje poskytnutí právních služeb s využitím služeb elektronické komunikace – zejména e-mail a telefon. Pokud to okolnosti případu dovolují, tak v takovém případě přání klienta vyhovíme.

Více o poskytování právních služeb online: Poskytování právních služeb ONLINE

Neodkládejte řešení svých problémů …

Na těchto stránkách uváděný výčet poskytovaných právních služeb je pouze příkladný. Advokátní kancelář poskytuje právní služby ve všech oblastech práva.

Pokud tedy máte právní problém, se kterým potřebujete pomoci, tak neztrácejte čas jeho „škatulkováním“ a rovnou se obraťte na naši advokátní kancelář – kontakt. Pomůžeme Vám!

Hledáte-li kvalitní právní služby advokátní kanceláře (advokáta) v Olomouci a Olomouckém kraji, tak využijte tento – kontakt.