Ostatní právní služby

 

OSTATNÍ právní služby

Nenašli jste v předchozích záložkách (nemovitosti, smlouvy, obchodní právo ...) Vámi hledanou oblast právních služeb? Nezoufejte!

Na těchto stránkách uváděný výčet poskytovaných právních služeb je pouze příkladný. Advokátní kancelář poskytuje právní služby ve všech oblastech práva. Je i možné, že jste Vámi hledanou oblast právních služeb přehlédli.

Pokud tedy máte právní problém, se kterým potřebujete pomoci, tak neztrácejte čas jeho "škatulkováním" a rovnou se obraťte na advokátní kancelář JUDr. David Pytela, MBA, LL.M. Olomouc - kontakt. Pomůžeme Vám!

Obecně o poskytovaných právních službách.

 
Právní služby Olomouc
 

Daňové poradenství

Mnoho právních služeb je spojeno s problematikou daní (zejména převod nemovitostí, ať již formou koupě, darování či směny, dědění, vypořádání podílového spoluvlastnictví aj.).

Právní předpisy z oblasti daňového práva ukládají povinnost nejen uhradit daň, ale i povinnost podat daňové přiznání.

Je přitom podstatné, jak "se věci vymyslí a napíší". V některých případech je totiž možné v souladu s právem věc vyřešit dvěma a více způsoby, kdy s každým je spojena jiná daňová povinnost (s ohledem na existenci či výši odváděné daně).

V otázce daní poskytujeme:
  • daňové poradenství
  • sepsání a podání daňového přiznání na příslušný finanční úřad

Tyto služby jsou poskytovány buďto přímo pracovníky advokátní kanceláře anebo v případě potřeby zkušenou účetní, která má bohaté zkušenosti v dané problematice.

Potřebujete-li poskytnout služby v oblasti daní, tak se na nás neváhejte obrátit - kontakt.

 
2018 © Provozováno službou Internet123Mediatel spol. s r.o. a katalogem ZlatéStránky.cz.