Právníci / Advokáti – NÁŠ TÝM

Potřebujete-li pomoc s právním problémem, tak se na nás obraťte. Jsme tu pro Vás – Vaši právníci / advokáti.

Vedení advokátní kanceláře:

Eva Pytelová, DiS.

Spolupracující osoba

Působnost:

 • HR
 • vedení kanceláře
 • správa pohledávek
 • sociální sítě

Motto: Základem mojí práce je osobní přístup

Advokáti / Právníci :

Mgr. Karel Miškář, advokát (právník)

Mgr. Karel Miškář

Spolupracující advokát

Specializace:

 • nemovitosti
 • smlouvy
 • pracovní právo
 • dědické právo

Motto: Na mojí práci mě baví, že mohu pomáhat lidem

Mgr. Robert Přidal, právník

Mgr. Robert Přidal

Spolupracující advokát

Specializace:

 • rodinné právo
 • občanské právo
 • smlouvy
 • vymáhání pohledávek

Motto: Případ každého klienta vnímám jako svůj vlastní

Mgr. Tomáš Mackovík, právník

Mgr. Tomáš Mackovík

Spolupracující advokát

Specializace:

 • trestní právo
 • správní právo
 • exekuce
 • náhrada újmy (škody)

Motto: Ke každému případu přistupuji se 100 % nasazením

Mgr. Eva Hradilíková

Mgr. Eva Hradilíková

Advokátní koncipient

Specializace:

 • rodinné právo
 • vymáhání pohledávek
 • insolvence
 • smlouvy

Motto: Každý případ je jiný proto každý řeším individuálně

ÚČAST V MÉDIÍCH

Rozhovor s advokátem (právníkem):

Dne 18. 12. 2023 JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát poskytl rozhovor portálu Epravo v rámci série „10 otázek pro …“. Rozhovor je dostupný na adrese:

Citace advokáta:

Dne 5. 5. 2023 byl JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát citován v rámci zpravodajského portálu iDNES na téma „Řidiči se zákazem dál jezdí, klidně i opilí a zdrogovaní. Zákon je na ně krátký.“:

Rozhovor s advokátem (právníkem) - PODCAST:

Dne 28. 4. 2023 byl JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát hostem podcastu Business Talk. Poslechněte si jej a zjistěte více o nás. Záznam je ke shlédnutí na adrese:

Citace advokáta:

Dne 22. 3. 2023 byl JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát citován v rámci zpravodajského portálu iDNES na téma „Doga ženě potrhala ruku a prokousla nohu, majitel psa k soudu nepůjde“:

Rozhovor s advokátem v TELEVIZI:

Dne 21. 3. 2023 JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát v rámci vysílání CNN Prima NEWS poskytl reportérovi Václavu Černému komentář v kauze „Myslela jsem, že mě zabije. Doga na Liberecku těžce zranila ženu, majitel ale k soudu nepůjde“. Záznam je ke shlédnutí na adrese:

Citace advokáta:

Dne 21. 12. 2022 byl JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát citován v rámci zpravodajského portálu iDNES na téma „PŘEHLEDNĚ: Uživatelé bytů dostanou odečty tepla každý měsíc. Co to znamená?“:

Akce České advokátní komory:

Dne 17. 10. 2022 JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát jakožto zástupce České advokátní komory uváděl seminář ohledně změn v oblasti trestního práva:

Citace advokáta:

Dne 22. 9. 2022 byl JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát citován v rámci zpravodajského portálu Seznam zprávy na téma „Babišův tým parkoval už dvakrát na místech pro invalidy“:

Citace advokáta:

Dne 10. 2. 2022 byl JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát citován v rámci deníku Hospodářské noviny na téma „Pro loveckou vzduchovku už není potřeba zbrojní průkaz. Novela zákona ruší omezení výkonnosti zbraně“:

Citace advokáta:

Dne 31. 1. 2022 byl JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát citován v rámci zpravodajství CNN Prima NEWS na téma „Termíny zůstávají, daňové přiznání ale elektronicky nepodáte. Nefér, shodují se odborníci“:

Citace advokáta:

Dne 21. 1. 2022 byl JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát citován v rámci deníku Hospodářské noviny na téma „Pozor na telefonáty s falešnými bankéři. Po nich na vás může čekat vybílený účet“:

Rozhovor s advokátem (právníkem) - PODCAST:

Dne 11. 1. 2022 byl JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát hostem podcastu Zážeh. Poslechněte si jej a zjistěte více o nás. Záznam je ke shlédnutí na adrese:

Citace advokáta:

Dne 3. 12. 2021 byl JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát citován v rámci deníku Hospodářské noviny na téma „Vánoce mohou být bez dárků, stačí nakoupit v podvodných e-shopech. Následují spory a soudy“:

Citace advokáta:

Dne 17. 9. 2021 byl JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát citován v rámci deníku Hospodářské noviny na téma „Soud napravil chybu zákonodárců. Lidé mohou žádat odškodnění za následky způsobené povinným očkováním“:

Rozhovor s advokátem (právníkem) - PODCAST:

Dne 25. 5. 2021 byl JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát hostem podcastu SledujJejichCestu. Poslechněte si jej a zjistěte více o nás. Záznam je ke shlédnutí na adrese:

Citace advokáta:

Dne 25. 5. 2021 byl JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát citován v rámci deníku iDNES.cz na téma „Developer obchází výškový limit umělým kopcem, protestují lidé proti stavbě“:

Rozhovor s advokátem v RÁDIU:

Dne 20. 5. 2021 byl JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát hostem Českého rozhlasu 2, pořad Dva na Dvojce, příběh „Peklo se sousedem“:

Rozhovor s advokátem:

Dne 6. 4. 2021 JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát poskytl reportérovi portálu Denik.cz komentář na téma „autovraků“:

Rozhovor s advokátem v TELEVIZI:

Dne 19. 9. 2019 JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát jakožto obhájce opět poskytl v rámci kauzy požáru olomouckého „Etcimexu“ rozhovor

tentokrát televizi ČT 1, pořad Události v regionech, záznam je ke shlédnutí na adrese (rozhovor je v čase 0:04):

Rozhovor s advokátem v TELEVIZI:

Dne 19. 6. 2019 JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát jakožto obhájce poskytl v rámci kauzy požáru olomouckého „Etcimexu“ rozhovor

jednak televizi NOVA, pořad Televizní noviny 

a dále Olomouckému deníku:

Rozhovor s advokátem v TELEVIZI:

Dne 27. 2. 2019 JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát v rámci vysílání Televize Seznam, Hlavní zpravodajské relace – Večerní zprávy poskytl reportérce komentář na téma: „přísnější soudy u výživného“. Záznam je ke shlédnutí na adrese (komentář je v čase 9:19):

Rozhovor s advokátem v TELEVIZI:

Dne 30. 1. 2019 JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát v rámci vysílání Televize Seznam, pořad Duel diskutoval na téma: Místo soudu notář. Ministerstvo spravedlnosti přepisuje pravidla rozvodů. Nově navrhuje, aby péči o děti mohli rozcházejícímu páru schvalovat notáři. Proti jsou ale odborníci na rodinné právo. Notáři podle nich nemají potřebné zkušenosti. Záznam je ke shlédnutí na adrese:

Rozhovor s advokátem v TELEVIZI:

Dne 30. 11. 2017 JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát v rámci vysílání České televize, pořad Události v regionech poskytl reportérce Zuzaně Glacové komentář týkající se oblasti pracovního práva na téma „propouštění zaměstnanců HARD Jeseník“. Záznam je ke shlédnutí na adrese (komentář je v čase 3:24):

Rozhovor s advokátem v TELEVIZI:

Dne 4. 4. 2016 JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát v rámci vysílání televize NOVA, pořad Televizní noviny, seriál Drazí sousedé poskytl reportérce Dominice Večerkové komentář na téma „Sousedské spory“. Záznam je ke shlédnutí na adrese:

Advokátní kancelář JUDr. David Pytela, MBA, LL.M. na Firmy.cz

REFERENCE:

Pokud Vás zajímá více o nás, tak se podívejte na naše:

nebo můžete navštívit naši DOMOVSKOU STRÁNKU ->

Napište nám s čím Vám můžeme pomoci:
... nebo nám rovnou ZAVOLEJTE