Právníci – Advokátní kancelář JUDr. David Pytela, MBA, LL.M.

Potřebujete-li pomoc s právním problémem, tak se na nás neváhejte obrátit – kontakt. Poskytneme Vám „na míru“ šité řešení.

Příběh advokátní kanceláře:

JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát :

Při studiu práv i v osobním životě jsem vnímal, že věci v právní praxi „nejsou ideální“. Nejvíce mi scházela „lidskost“.

Rozhodl jsem se, že věci budu dělat po svém, jinak.

Založil jsem vlastní advokátní kancelář, kde jsem poskytování právních služeb založil na osobním a individuálním přístupu ke každému klientovi a každému případu. Pro mě se nejedná o pouhou frázi, ale o cíl (zásadu) důsledně zkoumat potřeby a přání klienta, okolnosti případu a díky tomu poskytnout klientovi to nejlepší na míru šité řešení do budoucna. Zjednodušeně řečeno být člověkem a až na druhém místě advokátem (právníkem).

Stejně smýšlí a právní služby poskytuje každý člen naší advokátní kanceláře.

Na základě výše uvedeného vzniklo heslo advokátní kanceláře: Váš průvodce právem

Neodkládejte řešení svých problémů …

JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát

JUDr. David Pytela, MBA, LL.M.

Vedoucí advokát advokátní kanceláře

Mobil: +420 607 600 442
E-mail: pytela@akpytela.cz

specializace:

 • nemovitosti
 • smlouvy
 • obchodní právo
 • trestní právo
Mgr. Adéla Lacinová Hubinková, advokát

Mgr. Adéla Lacinová Hubinková

Advokátka

Mobil: +420 792 319 716
E-mail: hubinkova@akpytela.cz

Specializace:

 • rodinné právo
 • občanské právo
 • trestní právo
 • pracovní právo
Mgr. Kristýna Pinkava, právník

Mgr. Kristýna Pinkava

Advokátní koncipient

Mobil: +420 792 319 788
E-mail: pinkava@akpytela.cz

Specializace:

 • insolvence
 • exekuce
 • správní právo
 • GDPR (ochrana osobních údajů)
Mgr. Karel Miškář, právník

Mgr. Karel Miškář

Advokátní koncipient

Mobil: +420 792 326 041
E-mail: miskar@akpytela.cz

Specializace:

 • nemovitosti
 • smlouvy
 • pracovní právo
 • správní právo
Mgr. Robert Přidal, právník

Mgr. Robert Přidal

Advokátní koncipient

Mobil: +420 792 335 581
E-mail: pridal@akpytela.cz

Specializace:

 • rodinné právo
 • občanské právo
 • smlouvy
 • sportovní právo

Právní praktikanti:

Eva Hradilíková

Právní praktikant

Mobil: +420 607 707 101
E-mail: hradilikova@akpytela.cz

Neodkládejte řešení svých problémů …

Svým klientům poskytujeme právní služby ve všech právních odvětvích dle příslušných advokátních tarifů (sazeb).

Členové advokátní kanceláře v médiích:

Rozhovor s advokátem v televizi

Dne 19. 9. 2019 JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát jakožto obhájce opět poskytl v rámci kauzy požáru olomouckého „Etcimexu“ rozhovor

tentokrát televizi ČT 1, pořad Události v regionech: https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10122978233-udalosti-v-regionech-ostrava/419231100030919-udalosti-v-regionech/obsah/720242-zprostujici-rozsudek-v-pripadu-pozaru-skladu?fbclid=IwAR1A-tbYnd-mUWH370UBQd1Y4XG885Px0cgkD50Y6MKabmyTH_vjHP3H93c

 

Rozhovor s advokátem v televizi

Dne 19. 6. 2019 JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát jakožto obhájce poskytl v rámci kauzy požáru olomouckého „Etcimexu“ rozhovor

jednak televizi NOVA, pořad Televizní noviny 

a dále Olomouckému deníku: https://olomoucky.denik.cz/zlociny-a-soudy/velky-pozar-skladu-v-olomouci-u-soudu-20190619.html.

 

Rozhovor s právničkou v Českém rozhlase Olomouc

Dne 21. 5. 2019 Mgr. Adéla Lacinová Hubinková, právnička z naší advokátní kanceláře v rámci vysílání Českého rozhlasu Olomouc, pořad Právní poradna poskytla reportérovi rozhovor týkající se koupě ojetého vozidla. Záznam je ke shlédnutí na adrese: https://olomouc.rozhlas.cz/zakledem-je-neuspechat-radi-pri-koupi-ojeteho-vozidla-adela-lacinova-hubinkova-7949289

 

Rozhovor s právničkou v Českém rozhlase Olomouc

Dne 9. 4. 2019 Mgr. Adéla Lacinová Hubinková, právnička z naší advokátní kanceláře v rámci vysílání Českého rozhlasu Olomouc, pořad Právní poradna poskytla reportérovi rozhovor týkající se rodinného práva a rozvodů. 

 

Rozhovor s advokátem v televizi

Dne 27. 2. 2019 JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát v rámci vysílání Televize Seznam, Hlavní zpravodajské relace – Večerní zprávy poskytl reportérce komentář na téma: „přísnější soudy u výživného“. Záznam je ke shlédnutí na adrese https://www.seznamzpravy.cz/clanek/pomale-varovani…

 

Rozhovor s advokátem v televizi

Dne 30. 1. 2019 JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát v rámci vysílání Televize Seznam, pořad Duel diskutoval na téma: Místo soudu notář. Ministerstvo spravedlnosti přepisuje pravidla rozvodů. Nově navrhuje, aby péči o děti mohli rozcházejícímu páru schvalovat notáři. Proti jsou ale odborníci na rodinné právo. Notáři podle nich nemají potřebné zkušenosti. Záznam je ke shlédnutí na adrese https://www.seznamzpravy.cz/clanek/stat-chce-zjedn….

 

Rozhovor s právničkou v Českém rozhlase Olomouc

Dne 15. 1. 2019 Mgr. Kristýna Pinkava, právnička v rámci vysílání Českého rozhlasu Olomouc, pořad Právní poradna poskytla reportérovi Jiřímu Matějovi rozhovor týkající se úrazů a náhradě majetkové škody vzniklé na zimních neodklizených chodnících. Záznam je ke shlédnutí na adrese https://olomouc.rozhlas.cz/pokud-se-zranite-na-neuklizenem-chodniku-v-nevhodne-obuvi-nejspis-neuspejete-7726674.

 

LEGENDY V HRANICÍCH – benefiční koncert

Dne 28. 6. 2018 se uskutečnil benefiční koncert LEGENDY V HRANICÍCH, jehož jedním z hlavních sponzorů byla Advokátní kancelář JUDr. David Pytela, MBA, LL.M. Část takto poskytnutého sponzorského daru JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát přímo předal zástupkyni Dětského centra Hranice specializujícího se na vzdělávání žáků se souběžným postižením více vadami. Níže se můžete podívat na fotky z benefičního koncertu (předání sponzorského daru, účinkující Felix Slováček, Zdeněk Merta, Katarina Landlová, Vašo Patejdl & Band, Argema a moderátor Miloš Knor.

 

Rozhovor s advokátem v televizi

Dne 30. 11. 2017 JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát v rámci vysílání České televize, pořad Události v regionech poskytl reportérce Zuzaně Glacové rozhovor týkající se oblasti pracovního práva na téma „propouštění zaměstnanců HARD Jeseník“. Záznam je ke shlédnutí na adrese http://www.ceskatelevize.cz/porady/10122978233-udalosti-v-regionech-ostrava/417231100031130.

 

Rozhovor s advokátem

Dne 3. 1. 2017 JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát po skončení soudního řízení poskytl reportérům zpravodajského portálu iDnes.cz rozhovor týkající se průběhu a výsledků soudního řízení.

 

Rozhovor s advokátem v televizi

Dne 4. 4. 2016 JUDr. David Pytela, MBA, LL.M., advokát v rámci vysílání televize NOVA, pořad Televizní noviny, seriál Drazí sousedé poskytl reportérce Dominice Večerkové rozhovor na téma „Sousedské spory“.