Obchodní právo – advokátní kancelář Olomouc

Obchodní právo. Advokátní kancelář JUDr. David Pytela, MBA, LL.M. Olomouc podnikatelům poskytuje komplexní právní servis s důrazem na individuální přístup ke každému klientovi. Stejně jako má každé podnikání a každý podnikatel svá specifika, tak i služby poskytované naší advokátní kanceláří jsou „šity na míru“ Vašim požadavkům. Naším cílem  je zabezpečit hladký chod Vašeho podnikání.

Hledáte-li kvalitní právní služby advokátní kanceláře (advokáta) v Olomouci a Olomouckém kraji, tak využijte tento – kontakt.

Neodkládejte řešení svých problémů …

obchodní právo Olomouc

Právní analýza firmy

V rámci své praxe jsme si ať už náhodně anebo při detailním zkoumání firem svých klientů všimli, že tito mají spoustu věcí špatně – v rozporu s právními předpisy.

Tyto věci se potom chovají jako tikající bomba! Většina z nich vybouchne dříve či později.

Na níže uvedeném odkazu si můžete zdarma vyplnit naší advokátní kanceláří vypracovaný formulář Právní analýzy firmy, který Vám pomůže odhalit oblasti, ve kterých má Vaše firma slabiny – z pohledu práva. Vypracovali jsme jej na základě dlouholeté zkušenosti s řešením právních problémů našich klientů. Po vyplnění a zaslání výsledků z naší strany už je jen na Vás, zda něco vylepšíte, nebo ne.

Právní analýza firmy

Tato analýza je vhodná pro OSVČ i právnickou osobu.

✔ OSVČ

✔ právnická osoba

Obchodní právo - poskytované právní služby

V oblasti obchodního práva advokátní kancelář poskytuje tyto právní služby:

  • zakládání obchodních společností – podrobněji viz Založení SRO na klíč (od A do Z)
  • sepsání a revize společenských smluv a stanov (v.o.s., k.s., s.r.o., a.s., družstvo)
  • poradenství v oblasti pořádání valné hromady a členské schůze družstva (svolání, průběh, neplatnost, související dokumenty)
  • převod podílu
  • zápis do obchodního rejstříku
  • zvýšení a snížení základního kapitálu
  • sepsání a revize smluv
  • vymáhání pohledávek
  • zastupování v soudním řízení
  • aj.

Obchodní právo - nabídka právních služeb

Pro podnikatele je nabízena buďto forma jednorázového právního poradenství či zastoupení nebo forma dlouhodobé spolupráce založené na písemné smlouvě o poskytování právních služeb.

Jednorázové právní poradenství či zastoupení – tato forma je vhodná pro klienty, kteří potřebují vyřešit konkrétní situaci.

Dlouhodobá spolupráce – tato forma je vhodná pro obchodní společnosti a družstva, živnostníky a další podnikatelské subjekty, kteří v rámci svého podnikání potřebují pravidelnou právní pomoc. Tato spolupráce je založena na písemné smlouvě o poskytování právních služeb, v rámci níž může být odměna za poskytované právní služby stanovena formou tzv. měsíčního paušálu. Za tuto paušální odměnu klient získá sjednané penzum (počet) hodin, v rámci nějž jsou mu zcela bezplatně poskytnuty právní služby – právní poradenství k jakémukoliv právnímu problému, sepsání právních jednání, právní zastoupení před soudy a jinými orgány a další právní služby.

Obchodní právník

Hledáte-li kvalitní právní služby advokátní kanceláře (advokáta) v Olomouci a Olomouckém kraji, tak využijte tento – kontakt.

Informace o naší advokátní kanceláři najdete zde – Advokátní kancelář Olomouc. Můžete se podívat na naše firemní video, zjistit kdo je naším klientem (včetně Statutárního města Olomouc) aj.

Nahlížení do obchodního rejstříku naleznete zde: obchodní rejstřík

Další právní služby >>>

nebo nám Zavolejte
nebo nám napište a my se Vám ozveme: