Právní školení – semináře

Oblast práva je velmi rozsáhlá a navíc poměrně dosti proměnlivá. Pro veřejnost („neprávníky“) potom není vůbec lehké se v právu zorientovat. Advokátní kancelář tudíž svým klientům i veřejnosti nabízí právní školení v se zaměřením na novou právní úpravu.

 

 

Právní školení (semináře)

V rámci pravidelně pořádaných školení se advokátní kancelář zaměřuje na vzdělávání svých klientů i široké veřejnosti. Školíme zejména vedení obchodních korporací a veřejnoprávních celků, ale i manažery, živnostníky aj.

Jednotlivá školení se zaměřují na aktuální a pro veřejnost důležité oblasti práva.

Aktuální program

V současné době pro své klienty i veřejnost nabízíme:

Místo školení: sídlo advokátní kanceláře (Litovelská 1349/2b, Olomouc)

V případě zájmu o účast na tomto školení se na něj můžete přihlásit prostřednictvím níže uvedeného formuláře:

Právní školení

Školení ZDARMA

Na našich stránkách můžete ZDARMA absolvovat kvalitní školení v oblasti různého odvětví práva – obchodní právo, trestní právo, pracovní či rodinné právo. Školení můžete absolvovat kdykoli Vám to bude vyhovovat a to v pohodlí Vašeho domova. Jak?

Čtěte náš blog, ve kterém najdete články na různá témata. Snažíme se být

  • Aktuální – reagujeme na aktuální dění ve společnosti, a přinášíme nejvíce diskutovaná témata.
  • Nadčasoví – rady, které uvádíme, mají dlouhodobou platnost. Dochází samozřejmě k nějakým právním úpravám a dodatkům. K aktuálnímu výkladu si můžete domluvit osobní schůzku.
  • Přesní – na tvorbě článků se podílí profesionální právníci a advokáti. Každý se specializuje na určitou část práva, ve které může dát ty nejerudovanější rady a výklad.
 

Studujte tedy vlastním tempem a jen ta témata, která vás zajímají.

Pokud se chcete o něco více ponořit do problematiky nemovitostí, rodinného práva, pracovního práva, trestního práva anebo vymáhání pohledávek, tak pro Vás máme jednoduché řešení. Stáhněte si jeden z našich ebooků! Najdete v nich odpovědi na nejčastější problémy z dané právní problematiky. Stahujte!

STÁHNĚTE SI ZDARMA naše E-BOOKY: