Právní služby ONLINE

Naše advokátní kancelář poskytuje právní služby ONLINE. Zčásti i zcela.

VŠE ONLINE - Právní služby ONLINE

Právní služby poskytujeme buď zčásti, ale v případě Vašeho přání i ZCELA ONLINE. Od převzetí případu (emailová komunikace, online porada přes telefon, Google Meet, Skype, Whatsapp aj.) až po samotné poskytnutí právní služby (rada či právní rozbor, sepsání a revize smlouvy, podání na katastr nemovitostí aj).

Právní služby přitom takto poskytujeme ve všech oblastech práva, jako např. právo nemovitostí, občanské, rodinné, obchodní, pracovní, trestní a další.

Obraťte se na nás:

Nabízené služby:

Písemná rada
od 1 300 Kč + DPH
do 2 pracovních dnů
Revize dokumentu
od 1 300 Kč + DPH
do 2 pracovních dnů
Videohovor
30 min = 1 300 Kč + DPH
termín dle Vaší volby
Osobní schůzka v AK
30 min = 1 300 Kč + DPH
termín dle Vaší volby

PROČ právní služby ONLINE?

V rámci naší profese se často setkáváme s tím, že lidé vyhledají právní služby advokáta až když jim „teče do bot“. To zřejmě vyplývá ze zakořeněné představy (musíme podotknout, že mylné) že k advokátovi se chodí, až když je člověk v pořádném maléru. Za takové situace totiž v mnohých případech nejde problém zcela vyřešit, ale pouze zmírnit jeho následky. V tomto ohledu lze advokáta (jím poskytované právní služby) přirovnat k lékaři. Pokud člověk za lékařem přijde až, když je mu velmi zle, tak často nemůže být zcela vyléčen, ale pouze se docílí zmírnění jeho obtíží. Každý z nás si toho je vědom, cení si svého zdraví, a proto raději přijde zavčas. Stejným způsobem je přitom třeba přistupovat i k právním problémům (právním službám). Například z neplatné smlouvy nemůže, byť sebe lepší, advokát „vykouzlit“ smlouvu platnou.

Neváhejte a obraťte se na nás – poskytneme Vám na míru šité právní služby ONLINE.

Klienti o nás říkají

Recenze advokát Olomouc

⬇️ PŘEČTĚTE SI DALŠÍ RECENZE ⬇️

Písemné recenze našich klientů

Vybrané ověřené recenze ze stránky Firmy.cz a Google.com.

Další reference:

Pokud Vás zajímá více o naší advokátní kanceláři, například  příběh naší advokátní kanceláře, tak se podívejte na stránku Reference:

Napište nám s čím Vám můžeme pomoci:
... nebo nám rovnou ZAVOLEJTE