Nový občanský zákoník - JUDr. David Pytela, MBA, LL.M.

 
 
Řešíte právní problém upravený (novým) občanským zákoníkem? Hledáte pomoc v oblasti občanského práva? Obraťte se na advokátní kancelář JUDr. David Pytela, MBA, LL.M. Olomouc.
 
 

Nový občanský zákoník

 
V rámci právní úpravy došlo s účinností od 1. 1. 2014 k převratné změně, a to v podobě přijetí nového občanského zákoníku a s ním spojených právních předpisů v podobě například zákona o obchodních korporacích nebo katastrálního zákona. Samotný občanský zákoník obsahuje neuvěřitelných 3 081 paragrafů.

Nový občanský zákoník s sebou přináší velkou svobodu do soukromoprávních vztahů, kdy umožňuje jejím účastníkům si upravit vzájemné vztahy podle svých představ, ať se jedná o rodinu, běžné osoby či podnikatele. Tato velká svoboda je nicméně neoddělitelně spojena se zvýšenou odpovědností. V právu totiž platí zásada, že právo patří bdělým (vigilantibus iura scripta sunt). Jedním ustanovením ve smlouvě se můžete například zavázat k plnění nevýhodných obchodních podmínek nebo se vzdát svého budoucího práva. O to více je tudíž nyní vhodné, nebo spíše nezbytné, konzultovat právní jednání s advokátem (právníkem).

Advokátní kancelář JUDr. David Pytela, MBA, LL.M. nabízí:
  • konzultaci v oblasti práva nemovitostí, občanského, rodinného, obchodního, pracovního aj.
  • přípravu nových a revizi stávajících smluv
  • právní zastupování
  • aj.

Hledáte-li kvalitní právní služby advokátní kanceláře (advokáta) v Olomouci a Olomouckém kraji, tak využijte tento - kontakt.
 
 
 
2019 © Provozováno službou Internet123Mediatel spol. s r.o. a katalogem ZlatéStránky.cz.