Advokátní kancelář Olomouc
JUDr. David Pytela, MBA,
LL.M.

Vaše advokátní kancelář z Olomouce / Váš advokát z Olomouce

Neváhejte se na nás obrátit. Pomůžeme Vám.

Váš průvodce právem

Pomáháme lidem najít to nejvhodnější řešení do budoucna

Naše advokátní kancelář si zakládá na osobním a individuálním přístupu ke každému klientovi a každému případu. Abychom toho dosáhli, důkladně zkoumáme nejen přání klienta, ale i veškeré okolnosti případu. Díky tomu poskytujeme komplexní, kvalitní a na míru šité právní služby, představující pro klienta to nejvhodnější řešení do budoucna.

 

CO TEDY ZNAMENÁ heslo „Váš průvodce právem“ …

Představte si, že právní normy (§) jsou jako BLUDIŠTĚ, ve kterém se běžný člověk neorientuje – my v naší advokátní kanceláři z Olomouce jsme pro naše klienty PRŮVODCI v tomto bludišti. Jsme tu pro Vás – Váš advokát z Olomouce.

1
LET PRAXE
1
PŘÍPADŮ
1
KLIENTŮ

Našimi klienty jsou například

Právní služby - Advokátní kancelář Olomouc:

Výše uváděný výčet poskytovaných právních služeb je pouze příkladný, jelikož právní služby poskytujeme ve všech oblastech práva.

Pokud tedy máte právní problém, se kterým potřebujete pomoci, tak neztrácejte čas jeho „škatulkováním“ a rovnou se na nás obraťte:

Online právní služby - Advokátní kancelář Olomouc:

Jsou případy, kdy klient i přes výhody spojené s osobní schůzkou s advokátem v Olomouci upřednostňuje poskytnutí právních služeb online. V případě takového přání klienta jsou právní služby poskytovány zcela nebo zčásti ONLINE FORMOU, a to včetně komunikace s klientem (telefon, Google Meet, Skype, WhatsApp aj.).

Cena - Advokátní kancelář Olomouc:

Cena je vždy sjednána předem na základě dohody advokáta s klientem. A to nejčastěji formou časové odměny, nebo pevné odměny.

Investice do advokáta se vždy vyplatí, jelikož advokát Vám vzhledem ke svým znalostem a zkušenostem vždy připraví řešení „šité na míru“. Jsme tu pro Vás – Váš advokát z Olomouce.

Více o naší advokátní kanceláři:

Napište nám s čím Vám můžeme pomoci:
... nebo nám rovnou ZAVOLEJTE